• ELEKTRONICZNY SYSTEM EWIDENCJI POBYTU DZIECKA

29.08.2023

Informujemy, że w celu ewidencji i rozliczania czasu oraz kosztów pobytu dzieci w naszym przedszkolu z dniem 1 września 2023 zostanie wprowadzony elektroniczny system PROGMAN.

W budynku przedszkola został zamontowany czytnik oraz przegródki na karty (dla każdej grupy oddzielne).

Przyprowadzając dziecko do przedszkola rodzic/prawny opiekun rejestruje przyjście, przykładając kartę zbliżeniową do czytnika. Zarejestrowanie wejścia dziecka do placówki powinno nastąpić niezwłocznie po wejściu na teren przedszkola. System automatycznie rejestruje godzinę, o której dziecko zostało przyprowadzone.

Odbierając dziecko z przedszkola rodzic/prawny opiekun rejestruje wyjście,  przykładając kartę zbliżeniową do czytnika. Zarejestrowanie wyjścia z placówki powinno nastąpić po odebraniu dziecka z grupy. System automatycznie rejestruje godzinę, o której dziecko zostało odebrane. Wejście i wyjście dziecka rejestruje się tylko jeden raz na dzień. W przypadku niedopełnienia obowiązku zarejestrowania „wejścia" dziecka do przedszkola, system naliczy opłatę za pobyt dziecka w przedszkolu od godziny otwarcia przedszkola, czyli 6.00, z wyłączeniem 5 godzin, które są bezpłatne.

W przypadku niedopełnienia obowiązku zarejestrowania „wyjścia" dziecka z przedszkola, system naliczy opłatę za pobyt dziecka w przedszkolu do godziny zamknięcia przedszkola, czyli 17.00, z wyłączeniem 5 godzin, które są bezpłatne.

Brak elektronicznego zarejestrowania wejścia/wyjścia dziecka (uchylania się od elektronicznej rejestracji), wiąże się z naliczeniem odpłatności za dany dzień zgodnie z czasem pracy przedszkola, z wyłączeniem 5 godzin, które są bezpłatne.

Każdemu dziecku zapewnia się jedną indywidualną kartę zbliżeniową z przypisanym imieniem i nazwiskiem, która znajduje się w specjalnym segregatorze z kieszonkami, przypisanym do odpowiedniej grupy.

Elektroniczny System Ewidencji pobytu w Przedszkolu w Napachaniu obowiązuje wszystkie dzieci i ich rodziców /opiekunów prawnych/, z wyłączeniem dzieci uczęszczających do grupy Tropiciele (sala w budynku szkoły).

Przez pierwsze dwa tygodnie września, będziemy się starać Państwu przypominać o tych zasadach. Dodatkowo nauczyciele tradycyjnie będą prowadzić ewidencję pobytu dziecka w e- dzienniku, który pozwoli zweryfikować obecność w przypadku nieodbicia karty.

24.08.2023

22.08.2022

Informujemy, że uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2023/24 odbędzie się w poniedziałek, 4 września w dwóch turach:

klasy 1-3 - godz. 8:00-9:30,

klasy 4-8 - godz. 10:30-12:00.

Rozpoczęcie każdej uroczystości będzie miało miejsce na sali gimnastycznej, a następnie odbędą się spotkania w klasach z wychowawcami. Uczniów klas pierwszych zapraszamy wraz z rodzicami.

• DNI ADAPTACYJNE

13.08.2023

Informujemy, że w dniach 30- 31 sierpnia w godzinach od 9.00 do 11.00 odbędą się  w naszym przedszkolu dni adaptacyjne dla nowoprzyjętych dzieci.  Będzie to również okazja do zapoznania się z organizacją pracy naszego przedszkola i uzyskania odpowiedzi na nurtujące pytania.

Serdecznie zapraszamy rodziców razem z dziećmi.