• CZAS EGZAMINACYJNY… ZA NAMI

20.05.2024

Przez ostatnie trzy dni uczennice i uczniowie z klasy 8 przystępowali do pierwszego poważnego egzaminu. Wyposażeni w wiedzę, umiejętności, mobilizujący stres, nadzieję i wiarę, że dadzą radę, podjęli zmagania z językiem polskim, matematyką i językiem obcym. Pierwszego dnia otrzymali też koniczynkę na szczęście, osobiście przypinaną przez naszą Panią Dyrektor. W przygotowanych salach, w towarzystwie życzliwych i uśmiechniętych członków komisji, licząc tylko na siebie (i trochę na szczęście), rozwiązywali w arkuszach egzaminacyjnych kolejne zadania. Cała pozostała część społeczności szkolnej (uczniowie, nauczyciele, pracownicy i rodzice), dbając o to, by egzamin przebiegał w spokojnej atmosferze, zaciskała mocno kciuki. Szczególne podziękowania kierujemy również do pań pielęgniarek, które dbały o dobrostan fizyczny i psychiczny naszych ósmoklasistów (Pani Katarzyna Majkut i Pani Sonia Maruszewska).
            Dziś możemy powiedzieć, że nie taki egzamin straszny, jak go malują, a same egzaminy przebiegły bez zakłóceń. Wszyscy ósmoklasiści przystąpili do testów i dali z siebie wszystko na miarę własnych możliwości oraz posiadanej wiedzy i umiejętności. Teraz nastał czas oczekiwania- wyniki poznamy 3 lipca.
            Zapraszamy na fotorelację z tego wydarzenia.

Egzaminy nie definiują Twojej wartości ani inteligencji.
            Weź oddech i daj z siebie wszystko.

Kochani Ósmoklasiści,
            w przeddzień egzaminu myślami i sercem jestem z Wami. Życzę, aby wyniki, które uzyskacie, spełniły Wasze oczekiwania i dały możliwość spełnienia marzeń i realizacji życiowych planów. Otwiera się przed Wami nowy etap życia, w którym możecie dokonać wszystkiego. Mądrze wykorzystajcie zdobytą dotychczas wiedzę i umiejętności.Trzymam kciuki za wszystkich ósmoklasistów.
            Powodzenia!

Dyrektor Małgorzata Łopatka